Zbiór pieczarek. Praca dla pracowników z Ukrainy 8-12h 6 dni/tyg.

18.00 - 20.00 zł Brutto

Wymagania

  • Godziny pracy:

    8 - 12 godzin

Oferujemy

  • Miejsce pracy:

    Suszec
  • Nocleg:

    Częściowo
  • Wyżywienie:

    Częściowo

Obowiązki

Firma Polok - Grupa Producentów Grzybów Sp. z o. o. poszukuje pracowników do zbioru pieczarek. Praca tylko na pierwszą zmianę (od 07:00 rano) Praca polega na zbiorze pieczarek w klimatyzowanych halach uprawowych +17°C. Praca stała - przez cały rok. Praca dla pracowników z Ukrainy 8-12 godzin 6 dni w tygodniu. Bez wymagań. Najlepsza oferta. Najlepsza wypłata. Zapewniamy miejsce do odbycia kwarantanny. Zapewniamy szkolenie i opiekę. Zapewniamy miejsca noclegowe - opłata za czysty i nowy apartament wynosi tylko 5 zł za dobę od osoby! Zapewniamy bardzo dobre warunki pracy i płacy oraz miłą atmosferę. Zaufało nam już ponad 400 pracowników z Ukrainy! Pracownicy z Ukrainy pracują u nas również na stanowiskach kierowniczych i specjalistycznych. Możliwy awans. Wiza lub paszport biometryczny musi być ważny co najmniej 8 tygodni. Film o nas: youtu.be/ZCBTlTnhGKQ Zdjęcia apartamentów na: www.instagram.com/pracapieczarki/ Odwiedź nas na stronie: www.ua.polokgroup.com Interesuje Cię praca? Masz pytania? Pisz na VIBER. Podaj swoje imię i nazwisko, wiek, wizę lub paszport biometryczny.

Interesuje Cię praca? Masz pytania? Pisz na VIBER. Podaj swoje imię i nazwisko, wiek, wizę lub paszport biometryczny.

Oferta dodana: Tue, 28 Dec 2021 11:14:18 GMT