Zatrudnimy pracowników z Ukrainy

3000.00 - 3500.00 zł Brutto

Wymagania

  • Godziny pracy:

    10 godzin

Oferujemy

  • Miejsce pracy:

    Jarosław
  • Nocleg:

    Bezpłatnie
  • Wyżywienie:

    Bezpłatnie

Obowiązki

Miejsce pracy: delegacja - cała Polska Zakres obowiązków: prace montażowe konstrukcji stalowych oraz urządzeń technologicznych; prace ślusarskie; Wymagania: praktyczne umiejętności monterskie, spawalnicze; brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m; mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku; sumienność i odpowiedzialność; Oferujemy: legalne zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę; atrakcyjne wynagrodzenie; terminowe wypłaty wynagrodzeń (podstawa, nadgodziny, delegacje, bonusy świąteczne); pełne wyposażenie w środki ochrony osobistej, transport, zakwaterowanie, posiłki profilaktyczne przez cały rok (darmowy hotel i dojazd do pracy, obiady, ubrania robocze); Praca stała - cały rok; Pomagamy w załatwieniu legalizacji pobytu i pracy w Polsce.

Uniserv Jarosław Sp. z o. o. jest spółką z sektora budownictwa przemysłowego powstałą w 1996 roku. Wykonujemy kompleksowe usługi inżynierskie począwszy od opracowania dokumentacji projektowej po realizację obiektów przemysłowych „pod klucz”. Oferujemy roboty montażowe linii technologicznych, transportowych i zamaszynowania, konstrukcji stalowych i żelbetowych, robót modernizacyjnych i remontowych, robót ogólnobudowlanych oraz zadań z wykorzystaniem technik alpinistycznych. Realizujemy kontrakty głównie w przemyśle cementowym, energetycznym, szklarskim i spożywczym

Oferta dodana: Tue, 28 Dec 2021 10:59:31 GMT