Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym również obcokrajowcy

7000.00 - 8500.00 zł Brutto

Wymagania

    8 godzin

Oferujemy

  • Miejsce pracy:

    Ogrodzieniec

    Brak

Obowiązki

Firma transportowa z Ogrodzieńca poszukuje kierowcy C+E w transporcie międzynarodowym. Na zestawy ciągnik+naczepa chłodnia hakówka. Oczekujemy: Zachowanie warunków ekonomicznej jazdy Utrzymanie pojazdu w należytym porządku Dokładne prowadzenie kart drogowych Sumienne pilnowanie stanu i jakości palet oraz haków Oferujemy: Zatrudnienie w formie umowy o pracę Nasze główne kierunki to: Włochy, Niemcy, Węgry, Holandia, Belgia, Słowacja, Czechy Pojazdy DAF, MERCEDES, VOLVO z naczepami typu chłodnia hakowa Pojazdy wyposażone w automaty do poboru opłat drogowych Mile widziane osoby z doświadczeniem. Obcokrajowcy również mogą wysyłać zgłoszenia

Oferta dodana: Mon, 27 Dec 2021 14:48:02 GMT