Recepcjonista/ka, Pokojowa - Hotel A4 Airport Kraków - Balice

3500.00 - 4000.00 zł Brutto

Wymagania

    8 godzin

Oferujemy

  • Miejsce pracy:

    Balice
  • Nocleg:

    Częściowo
  • Wyżywienie:

    Częściowo

Obowiązki

Hotel A4 *** Airport Kraków zatrudni na stanowisko pokojowa oraz recepcjonista/ka Niezbędne wymagania: Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie: znajomość innych języków obcych mile widziana Umiejętność obsługi komputera Gotowość do pracy w systemie zmianowym Preferowane doświadczenie w pracy w hotelu Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) Naturalny uśmiech i pozytywne nastawienie Oferujemy: - wynagrodzenie zmianowe - elastyczny grafik pracy - pracę w przyjaznej atmosferze oraz możliwość samorealizacji, Mile widziane osoby z Ukrainy - istnieje możliwość zakwaterowania .

Opis oferty

Hotel A4 *** Airport Kraków

Oferta dodana: Mon, 27 Dec 2021 14:27:32 GMT