Pani z Ukrainy do restauracji Slupsk Koszalin

14.00 - 15.00 zł Brutto

Wymagania

  • Godziny pracy:

    8 - 11 godzin

Oferujemy

  • Miejsce pracy:

    Koszalin
  • Nocleg:

    Częściowo
  • Wyżywienie:

    Częściowo

Obowiązki

2 Restauracje w Słupsku i Koszalinie poszukują po 1 Panią z Ukrainy do pracy w kuchni, przy wydawaniu potraw , przygotowaniu półproduktów sprzataniu... Praca może być maksymalnie 6 dni w tygodniu po 8- 11 godzin. Pensja po przypuszczalnym okresie nauki 1 miesięcznym 15 zł -16 zł netto ( brutto 17,5-18,5 zł ) . W czasie nauki troszkę mniej. W Słupsku mam zakwaterowanie gotowe, a w Koszalinie nie mamy ale coś zalatwimy. Za kwaterowanie tylko za czynsz tzn jeśli 1 pokój oddzielny to 200 zł a całe mieszkanie to 450 zł na miesiąc. Załatwimy dla świeżych osób jeszcze na Ukrainie Oświadczenie o powierzeniu pracy by mogły przyjechać w ruchu bezwizowym, a potem załatwimy zezwolenie na pracę , Wtedy praca była ciągła i legalna. Mam pracownika dobrego Pani z Ukrainy. Może porozmawiać po ukraińsku, wyjaśniać ewentualne pytania.

Oferta dodana: Mon, 27 Dec 2021 14:21:07 GMT