Opiekunka do starszego małżeństwa W Krakowie -Czyżyny

3000.00 - 3300.00 zł Brutto

Wymagania

    8 godzin

Oferujemy

  • Miejsce pracy:

    Kraków

    Brak

Obowiązki

Szukam sympatycznej i empatycznej opiekunki do starszego małżeństwa 89 i 91 lat . Rodzice są osobami chodzącymi . Tato wymaga pomocy przy chodzeniu (Laska ) i ubieraniu ,Mama w pełni sprawna fizycznie z lekką demencją wymaga pomocy w ubieraniu -przypilnowania . Zapewniam zamieszkanie w oddzielnym pokoju i komfortowe warunki. Zakres obowiązków: *troskliwa opieka podawanie leków (suplementy),czynności higieniczne kąpiele ,pomoc w ubraniu , *przygotowywanie posiłków , *zakupy w pobliskim sklepie lewiatan czy biedronka lub duże centrum handlowe , *bieżące utrzymanie porządku :sprzątanie i parnie oraz inne czynności domowe. Wymagane zaszczepienie przeciw COVID. W przypadku Pań z Ukrainy język polski, mile widziana karta pobytu.

W przypadku Pań z Ukrainy język polski, mile widziana karta pobytu.

Oferta dodana: Mon, 27 Dec 2021 12:39:00 GMT