Pomoc w sklepie wypoczynek nad morzem z mieszkaniem

14.00 - 16.00 zł Netto

Wymagania

  • Praca dla:

    Kobiet

    8 godzin

Oferujemy

  • Miejsce pracy:

    Pruszcz Gdański
  • Nocleg:

    Bezpłatnie
  • Wyżywienie:

    Bezpłatnie

Obowiązki

Praca dla kobiet - wykładanie towarów w sklepie spożywczym od zaraz dla obywateli z Polski Ukrainy Filip Uzbekistanu, Kazachstanu lub innych krajów. Praca stała -robimy karty pobytu. Zarobki 14-16 zł netto możliwe zaliczki co tydzień zarobki około 3600 zł netto miesięcznie Także podwyżki. -sprzątanie sklepu -pomoc w obsłudze mięso wędliny Oferuje bardzo dobre zarobki i bezpłatne zakwaterowanie z klimatyzacją , łazienką, kuchnia -dobre warunki. Dla dobrych pracowników robimy karty pobytu. Praca 56 godzin tygodniowo umowa zlecenie

Opis oferty

Praca od zaraz odbiór z Gdańska .

Oferta dodana: Mon, 27 Dec 2021 10:59:43 GMT