Zatrudnimy Kierowców C+E z Białorusi / Ukrainy

8000.00 - 8500.00 zł Brutto

Wymagania

    8 godzin

Oferujemy

  • Miejsce pracy:

    Zduńska Wola

    Brak

Obowiązki

Firma transportowa z okolic Zduńskiej Woli zatrudni kierowców z Białorusi i Ukrainy z prawem jazdy kat C+E, do przewozów międzynarodowych na terenie Unii na trasach PL-UE-PL . Zatrudnienie na umowę o pracę Oferujemy pracę w systemach 6/2 , 4/1 ( w kółkach 5 dni ze zjazdem na bazę w PL na odpoczynekk weekendowy ) ) . Wynagrodzenie: 1600 PLN za kółko .Oferujemy pracę w stabilnej firmie , przejrzysty system wynagrodzeń, terminowe wypłaty wynagrodzenia, sprzęt w dobrym stanie technicznym , auto dopisane do kierowcy. Wymagane doświadczenie po Europie.