Szwaczki do Stabilnej Firmy program 5000+

4500.00 - 5500.00 zł Brutto

Wymagania

    8 godzin

Oferujemy

  • Miejsce pracy:

    Łódź

    Brak

Obowiązki

Szukamy szwaczek oraz krawcowych do szycia eleganckiej odzieży damskiej. Umów się na spotkanie. Pracujemy stabilnie bez przestojów przez okrągły rok! Oferujemy stabilna pracę, bez niskich okresów i przymusowych wolnych czy przestojów Bardzo wysokie wynagrodzenia Pracę w atmosferze szacunku dla pracownika i jego pracy Darmowe zajęcia Jogi dla naszych pracowników Karta Sportowa Ubezpieczenie grupowe Darmowe Lekcje Angielskiego dla chętnych Bardzo wysokie wynagrodzenia oraz dopłaty do karty sportowej umożliwiającej darmowe wejścia na baseny oraz fitness!!! Dla Pań z Ukrainy załatwiamy karty stałego pobytu oraz mieszkania. Gdzie mieści się firma i jak pracujemy: Firma mieście się w na zbiegu ulic Kilińskiego i Przybyszewskiego