praca z mieszkaniem, branża technika medyczna

5000.00 zł Brutto

Wymagania

    8 godzin

Oferujemy

  • Miejsce pracy:

    Mierzyn
  • Nocleg:

    Częściowo
  • Wyżywienie:

    Częściowo

Obowiązki

Firma działająca w branży sprzęty i aparatury medycznej ogłasza nabór na stanowisko serwisanta/montażysty osoba z Ukrainy z wykształceniem technicznym Od kandydatów wymagamy: - wykształcenie techniczne lub pokrewne - umiejętność obsługi narzędzi i elektronarzędzi - samodzielność i odpowiedzialność -umiejętność czytania rysunku technicznego -umiejętność czytania schematów elektrycznych - umiejętności pracy w grupie i pod presją czasu - samokontroli jakości produkcji i montażu - prawo jazdy kat.B Oferujemy - zakwaterowanie /samodzielny pokój/ -pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku -pracę w dynamicznym i młodym zespole -wsparcie merytoryczne