kasjer sprzedawca! sklep Żabka Przylep od 3000 brutto Ukrainki też

3000.00 - 5500.00 zł Brutto

Wymagania

  • Praca dla:

    Kobiet

    8 godzin

Oferujemy

  • Miejsce pracy:

    Zielona Góra

    Brak

Obowiązki

Witam, szukam zdecydowanych, uczciwych i energicznych osób na stanowisko kasjer-sprzedawca do sklepu "ŻABKA" w Zielonej Górze-Przylepie. Wynagrodzenie od 3000 do 5500 brutto, możliwość pracy na weekendy, w niedziele niehandlowe stawka podwójna . Praca tylko dla kobiet. Możliwość przyuczenia. Nie jest wymagane doświadczenie. Praca w systemie zmianowym: od 6 do 14:30 i od 14:30 do 23. Praca w młodym zespole i miłej atmosferze. Szukam osoby uczciwej, pracowitej, dyspozycyjnej i energiczniej z poważnym podejściem do pracy. Możliwość szybkiego przeszkolenia. Pracownice z Ukrainy mile widziane. Możliwa premia uznaniowa nawet do 500zł. Kontakt tylko telefoniczny dla osób konkretnych i zdecydowanych.

Opis oferty

"ŻABKA" w Zielonej Górze-Przylepie