Kierowca C+E Europa - wywrotka, ruchoma, plandeka (min.7000 zł) KEMPKA

6000.00 - 12000.00 zł Brutto

Wymagania

    8 godzin

Oferujemy

  • Miejsce pracy:

    Katowice

    Brak

Obowiązki

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób ambitnych i pracowitych, chcących inwestować w rozwój osobisty i przede wszystkim gotowych na nowe wyzwania. Zapraszamy do aplikowania na nw. stanowisko. Zakres obowiązków: Realizacja zleceń transportowych Profesjonalna obsługi klientów Terminowe dostarczanie powierzonych ładunków Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy Dbałość o powierzony sprzęt Wymagania: Prawo jazdy kat. C+E Doświadczenie na stanowisku kierowcy Zaświadczenie o przeszkoleniu kierowcy – ADR będzie dodatkowym atutem Umiejętność skutecznego planowania i organizowania swojej pracy Dobra orientacja w terenie oraz łatwość w przyswajaniu topografii miast Komunikatywność Odpowiedzialność Oferujemy: Ciekawą, stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia, dodatki stażowe Elastyczne systemy pracy Pracę w przyjaznej atmosferze Możliwość przejścia na wcześniejszą emeryturę Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia Profesjonalne narzędzia pracy, nowoczesny tabor Korzystne warunki ubezpieczenia na życie Zniżki na wszystkie nasze pozostałe usługi, np.: przegląd rejestracyjny pojazdu, wymiana ogumienia, ubezpieczenie pojazdu prywatnego, paliwo Pomagamy obcokrajowcom: Meldunek oraz nadanie numeru Pesel Możliwość zakwaterowania Konto bankowe Zezwolenie na pracę Ubezpieczenie A1 oraz EKUZ Szkolenia i badania Zapraszamy do współpracy! Siedziba firmy znajduje się w Łaziskach Górnych.

Jesteśmy przedsiębiorstwem z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem świadczącym usługi w zakresie transportu i spedycji wszelkich towarów, odpadów i materiałów niebezpiecznych na terenie całej Europy. Dysponując nowoczesną flotą pojazdów marki Scania, DAF i Volvo wychodzimy naprzeciw wymaganiom naszych klientów zapewniając jednocześnie najlepsze warunki pracy naszej kadry. Naszą mocną stroną jest realizacja przewozów pojazdami samowyładowczymi typu wywrotka, ruchoma podłoga oraz naczepami typu standard na trasach międzynarodowych. Obsługujemy klientów z całej Europy, głównie z Niemiec, Holandii, Belgii, Austrii, Włoch, Szwajcarii, Francji, Czech, Słowacji, Węgier, a także z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii oraz Grecji. Nasze pojazdy można też spotkać w Norwegii, Danii oraz na Ukrainie.