Dam pracę - opiekunka \opieka osoby starszej PILNIE zatrudnię

2200.00 - 2500.00 zł Brutto

Wymagania

  • Praca dla:

    Kobiet

    8 godzin

Oferujemy

  • Miejsce pracy:

    Łęka Opatowska
  • Nocleg:

    Bezpłatnie
  • Wyżywienie:

    Bezpłatnie

Obowiązki

Poszukuję opiekunki dla osoby starszej - babci. Pani w wieku 85lat w pełni sprawna umysłowo. Po operacji złamanej nogi. Porusza sie na wózku inwalidzkim. Wymaga pomocy przy przygotowaniu posiłków, toalecie, prysznicu itp. Dla opiekunki oprócz wynagrodzenia oferuję wyżywienie, pokój z TV oraz szybkim internetem. Mile widziane osoby z doświadczeniem przy opiece nad seniorami. Od Pań z Ukrainy znajomości języka polskiego w stopniu dobrym. Wynagrodzenie do ustalenia. Praca od zaraz.

Opis oferty

Wynagrodzenie do ustalenia. Praca od zaraz.