Kierowca C + E PL DE NL BE 5000zł netto 2/2 system PL- Hiszpania

7000.00 - 13000.00 zł Brutto

Wymagania

    8 godzin

Oferujemy

  • Miejsce pracy:

    Sochaczew

    Brak

Obowiązki

Zatrudnimy kierowcę na stałe lub w systemie 2/2 , 6/2 itd Firanka pojedyncza obsada - Polska - Benelux Chłodnia podwójna obsada - Polska - Hiszpania NIEZBĘDNE WYMAGANIA: prawo jazdy kat. C + E ważna karta kierowcy uprawnienia ADR - podstawa doświadczenie w transporcie międzynarodowym udokumentowany przebieg pracy OFERUJEMY: czas pracy zgodny z przepisami trasy Polska Holandia Belgia Polska trasy Polska Hiszpania Portugalia Polska stabilne zatrudnienie - umowa o prace praca z naczepą kurtynową "firanka" system pracy 2/2 , 2/1 , 3/1 , 4/1 itd przyjemną atmosferę atrakcyjne wynagrodzenie płatne na czas W systemie 2/2 lub 1/1 wynagrodzenie 5000 netto. 4 tygodnie 9000 Wyjazd z Sochaczewa, rozładunek DE NL BE, Załadunek i powrót do Sochaczewa - 7 dni max 1 kurs. Zatrudnię także kierowcę, najlepiej obcokrajowca, dyspozycyjnego także w weekendy z kat C+E do przywożenia na bazę towaru i odwożenia do klientów. Rozładunek i załadunek w Niemczech 3G tylko dla kierowców z testem lub covidowym certyfikatem. Od środy, 24 listopada w „miejscach pracy”, w których występuje „prawdopodobieństwo kontaktu fizycznego z innymi ludźmi”, będą mogły przebywać wyłącznie osoby zaszczepione na covid-19, udokumentowani ozdrowieńcy lub osoby dysponujące ważnym testem (antygenowy na 24 godziny, PCR na 48 godzin). Nie będą mogły to być testy do samodzielnego wykonania, gdyż takie uznaje się za niewystarczająco wiarygodne. Jeśli zaś chodzi o szczepienie lub przejście choroby, to trzeba będzie to potwierdzić certyfikatem. BEZ PRZERZUTÓW PO EUROPIE Zatrudniamy kierowcę także z BIAŁORUSI , UKRAINY itp wymagane jest posługiwanie się komunikatywnie w języku Polskim. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.