Zatrudnię brygadzistę/pomocnik elektryka. Ukraina/Białoruś

3500.00 - 5500.00 zł Brutto

Wymagania

    8 godzin

Oferujemy

  • Miejsce pracy:

    Łódź

    Brak

Obowiązki

Zatrudnię obywateli Ukrainy, Białorusi na stanowisku : Brygadzista-elektryk oraz pomocnik elektryka. Obowiązki : - przygotowanie i układanie okablowania mieszkań w domach wielorodzinnych Wymagania : - zdolności manualne - podstawowa znajomość polskiego - pracowitość, uczciwość, lojalność - zero tolerancji na alkohol - prawo jazdy mile widziane Oferuję : - pracę w kreatywnym zespole. Kontrakty. - 17- 22 zł/godzinę plus premia. - bezpłatne zakwaterowanie - zaliczki na jedzenie - auto służbowe Praca od zaraz Prosimy o kontakt telefoniczny.

Opis oferty

Praca od zaraz Prosimy o kontakt telefoniczny.