Praca dla instruktorów Akrobatyki (praca z dziećmi)

3200.00 - 4000.00 zł Brutto

Wymagania

  • Godziny pracy:

    4 godzin

Oferujemy

  • Miejsce pracy:

    Warsaw

    Brak

Obowiązki

Dzień dobry, poszukuje do pracy Instruktorów, instruktorek dla prowadzenia zajęć z akrobatyki ogólnorozwojowej dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat na terenie Warszawy dzielnicy Wola, Ochota, Włochy, Ursus, Piastów . Praca polega na prowadzeniu zajęć dla dzieci od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych, wieczornych ( praca 3-4 godziny dziennie) ( Grafik elastyczny do ustalenia). Oferuję: 1)Umowę o prace 2)Wynagrodzenia od 3200 zł netto miesięcznie ( + premie) 3)Prace w miłej atmosferze. 4)Szkolenie z zakresu prowadzenia zajęć akrobatycznych dla dzieci oraz standardów i wymagań firmowych. Wymagania od kandydatów: 1)Doświadczenia w prowadzeniu zajęć dla dzieci lub posiadania doświadczenia w sporcie- akrobatyce sportowej. 2)Odpowiedzialność. 3) Punktualność. Jest możliwość zatrudnienia instruktorów z Rosji, Bialorusi, Ukrainy.

Opis oferty

Praca dla Instruktorów.