Zarabiaj od 6000 do nawet 12 000 jako manikiurzystka. Salon Centrum

6000.00 - 12000.00 zł Brutto

Wymagania

    8 godzin

Oferujemy

  • Miejsce pracy:

    Warsaw

    Brak

Obowiązki

Poszukiwana stylistka do salonu w Śródmieściu. Mamy kilka salonów Bardzo mile widziane osoby z Ukrainy lub Białorusi najlepiej z doświadczeniem. Język Polski nie jest tu najważniejszy. Liczy się dla nas doświadczenie. Praca przy skórkach oraz malowanie . Możemy douczyć żel przedłużanie. Mamy instruktora. Praca zmianowa. 1 sobota w miesiącu pracująca. Pracujemy na najlepszych dostępnych hybrydach LUXIO OPI ORLY MONAMI. Wysoki procent plus podstawa. Wysokie ceny usług Np hybryda podstawowa 140 zł. Zapraszam do kontaktu. Miła atmosfera. Właściciel jest z Polski