Pracownik do zapewnienia płynności produkcji

2800.00 - 3500.00 zł Brutto

Wymagania

    8 godzin

Oferujemy

  • Miejsce pracy:

    Świebodzice

    Brak

Obowiązki

Firma PPHU Eurowolle ze Świebodzic (dolnośląskie) - producent wysokiej jakości wyrobów tekstylnych zatrudni pracownika odpowiedzialnego za zapewnienie płynności produkcji na naszym parku maszynowym. Chętnie zapraszamy do współpracy kandydatów z Białorusi i Ukrainy. OBOWIĄZKI dostarczenie - odbiór surowca pod wybraną maszynę / stanowisko szwalnicze utrzymywanie hali produkcyjnej w należytym porządku pomoc w załadunkach i wyładunkach surowca warunek konieczny: aktualne uprawnienia do obsługi wózków widłowych z napędem gazowym OFERUJEMY: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin możliwość zdobycia doświadczenia przyjazne środowisko pracy premie i inne bonusy praca na dwie zmiany (poniedziałek - piątek) wszystkie niezbędne narzędzia pracy, pełne wyposażenie stanowiska pracy, obcokrajowcom pomagamy w uzyskaniu karty pobytu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji pocztą na adres P.P.H.U. EUROWOLLE, ul. Wałbrzyska 38, 58-160 Świebodzice