zatrudnimy TAPICERA TAPICERÓW do produkcji mebli ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE!

22.00 - 30.00 zł Netto

Wymagania

  • Praca dla:

    Mężczyźn
  • Wiek:

    18-35, 35-50, 50+
  • Godziny pracy:

    8 - 12 godzin

Oferujemy

  • Miejsce pracy:

    Krosno Odrzańskie
  • Nocleg:

    Częściowo
  • Wyżywienie:

    Częściowo

Obowiązki

Firma Polset Meble od wielu lat działa na rynku mebli tapicerowanych głównie krzeseł i foteli. Całość naszej produkcji jest eksportowana do Europy Zachodniej, do dużych sieci handlowych. Dodatkowo produkujemy wysokiej jakości meble do wyposażenia hoteli, biur i kręgielni. Różnorodność świata i ludzi nieodmiennie nas inspirują. Wybieramy przemyślane faktury, bawimy się kolorem, obserwujemy zmieniające się otoczenie. W związku ze wzrastającym w szalonym tempie popytem na nasze produkty poszukujemy TAPICERÓW, którzy dołączą do naszego zespołu i wspólnie z nami będą się rozwijać. Od kandydatów oczekujemy: - doświadczenia na stanowisku TAPICER - znajomości języka polskiego w stopniu pozwalającym na zrozumienie poleceń przełożonego - zaangażowania - chęci do pracy - łatwości w przyswajaniu wiedzy - kultury Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie - pracę w systemie 8-godzinnym dwuzmianowym od poniedziałku do piątku - możliwość pracy w PŁATNYCH godzinach nadliczbowych (w soboty lub w tygodniu) - pracę w systemie akordowym - PREMIE ZA 100% WYDAJNOŚCI - miłą, rodzinną atmosferę

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy pod adresem a.michalska@polset.pl