Szukasz pracy w Polsce?

Wszystko, co jest potrzebne do wygodnej pracy i życia, znajduje się teraz w jednej bezpłatnej aplikacji mobilnej.background
qr code ios
Zeskanuj kod QR i przejdź do Google Play Storeandroid application
qr code ios
Zeskanuj kod QR i przejdź do Apple Storeios application
application
nowa sekcja
Poradnik migranta

Jedna aplikacja z wieloma funkcjami

Poszukiwanie pracy
Otwarcie konta bankowego
Kupowanie biletów
Przelewy pieniężne
Ubezpieczenie
Poradnik migranta
Pożyczki

Szybkie poszukiwanie pracy

Uzyskaj bezpłatny dostęp do setek ofert pracy od zaufanych pracodawców w całej Polsce. Wystarczy wysłać zgłoszenie za pośrednictwem aplikacji, a przedstawiciele firmy skontaktują się z Tobą - bez pośredników!

NEW

Wbudowany czat do bezpośredniej komunikacji z przedstawicielami pracodawców. Zadaj dowolne pytania dotyczące interesującego Cię wakatu i bezpiecznie prześlij kopie dokumentów.

Kupowanie biletów na wszystkie rodzaje transportu

Kup bilety autobusowe, kolejowe lub lotnicze bezpośrednio w aplikacji. Zapisz bilety bezpośrednio na swój telefon i korzystaj z ich wersji elektronicznej podczas wejścia na pokład.

Darmowe przelewy pieniężne

Wysyłaj pieniądze z Polski na Ukrainę, a także do wielu innych krajów bezpośrednio z telefonu!

Ubezpieczenie w 5 minut bezpośrednio przez telefon

izyty w oddziałach firm ubezpieczeniowych są już w przeszłości. Kup polisę ubezpieczeniową, która umożliwi Ci legalną pracę i podróżowanie za granicę. Bezpośrednio w telefonie zapisz jej elektroniczną kopię, lub w razie konieczności otrzymaj oryginał dokumentu na swój adres domowy.

Kredyty gotówkowe i hipoteczne

Wykorzystując naszą aplikację, mają Państwo okazję otrzymać konsultację z otrzymania kredytu gotówkowego i hipotecznego, bez wychodzenia z domu. Wystarczy wprowadzić swoje dane i z Państwem skontaktuje się doradca, który szczegółowo opowie wszystkie możliwości otrzymania środków kredytowych. Warunkiem otrzymania kredytu jest status rezydenta RP oraz stałe miejsce zamieszkania w Polsce.

Home page in en-US language Home page in uk language Home page in ru language Home page in pl language